Team Vismagazine

Vismagazine wordt gerealiseerd in Den Haag, door Alea Publishers. Naast Vismagazine geven wij ook EVMI, Bakkers in bedrijf, Vakblad IJs!, More than Drinks! en Vlees+ uit.

Abonnementenservice
Tel: 088 – 22 666 80
e-mail: abonnementen@vakbladen.com

Redactieadres
Huis ter Heideweg 13
3705 MA Zeist

Postadres
Postbus 595
3700 AN Zeist

Stuur uw nieuws naar: vismagazine@vakbladen.com

Redactiecoördinator
Petra Hermans-Taekema
Tel: +31 (0) 6 212 358 84
e-mail:p.hermans@vakbladen.com

Webredacteur
Marieke Pols
e-mail: m.pols@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 22 666 64

Hoofdredacteur Food
Michelle de Koning
e-mail: m.dekoning@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 37

Commerciële mogelijkheden
Bart Veenstra
e-mail: b.veenstra@vakbladen.com
T: +31 (0) 6 317 688 28

Alle Posma
T: +31 (0)88 2266 687
E: a.postma@archermedia.nl

Traffic
T: 088 22 666 90
E: traffic@archermedia.nl

Marketing

e-mail: marketing@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 58

Uitgever
Roeland Dobbelaer

Deel dit artikel