Team Vismagazine

Vismagazine wordt gerealiseerd in Den Haag, door Vakbladen.com BV. Naast Vismagazine geven wij ook EVMI, Bakkers in bedrijf, Vakblad IJs! en Vlees+ uit.

Vakbladen.com Abonnementenservice
Tel: 088 – 22 666 80
e-mail: abonnementen@vakbladen.com

Redactieadres
Rijswijkseweg 60 (13e etage)
2516 EH Den Haag

Postadres
Postbus 19949
2500 CX Den Haag

Stuur uw nieuws naar: vismagazine@vakbladen.com

Redactiecoördinator
Petra Hermans-Taekema
Tel: +31 (0) 6 212 358 84
e-mail:p.hermans@vakbladen.com

Webredacteur
Marieke Pols
e-mail: m.pols@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 22 666 64

Hoofdredacteur Food
Michelle de Koning
e-mail: m.dekoning@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 37

Commerciële mogelijkheden
Lot Vermeer
T: +31 (0)88 – 22 666 20
E: l.vermeer@archermedia.nl

Gjelt Douma
T: +31 (0)6 – 4675 1467
E: g.douma@vakbladen.com

Alle Posma
T: +31 (0)88 2266 687
E: a.postma@archermedia.nl

Traffic
T: 088 22 666 90
E: traffic@archermedia.nl

Marketing

e-mail: marketing@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 58

Uitgever
Jeroen Cnossen

Deel dit artikel